özel yetenek sınavında uygulanan yazılı sınav içeriği nedir?

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
avangard

özel yetenek sınavında uygulanan yazılı sınav içeriği nedir?

Mesaj gönderen avangard »

özel yetenek sınavları ile ilgili birçok sorumun cevabını burada buldum...çok gerekli ve bilgilendirici bir forum olmuş.Ama ben en çok yazılı sınav içeriğini merak ediyorum.işitme vs sınavları hakkında yeterince bilgim var fakat aşamalardan birinde kağıtlar dağıtılacak büyük ihtimalle dikte tartım vs. o sırada sorulacak ancak bir de içinde sorulaR olan bi sınav kağıdı ile karşılaşacağız ve hangi konulardan sorumlu olacağımızı bilmiyorum.müzik teorisi geniş bir alan ...
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Mesaj gönderen aozpek »

valla dediğiniz yazılı mülakat çoğu okulda yok. Bence yazılı mülakat olmayan okulları tercih etmen daha iyi. Örneğin selçuk üniversitesinde böyle bi uygulama yok. Yazılı olarak sadece dikte var. Başarılar dilerim.
S.Ü. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı G.T.S.M. Bölümü / KONYA
Kullanıcı avatarı
bloodypeace

Mesaj gönderen bloodypeace »

marmara üniversitesinde bu uygulama var.Genel kültür ve sanat tarihi soruları bulunuyor ve ayrıca atıyorum piyanodan la sesi verilip bi akor basılıyor 3 ses. sonra karşında 4 şık var hangisi olabilir diyor ve bunun benzeri sorular
ellectro