ANA SAYFA   

Değerli Ziyaretçiler,

Bu site, müzik eğitimi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilimsel bilginin yer aldığı ulusal bir veri bankasıdır. Sitede müzik bildirileri, müzik makaleleri, müzik tezleri, müzik eğitimi yayınları, eğitim ve güzel sanatlar fakülteleri, konservatuarlar, anadolu güzel sanatlar liseleri, eğitim müziği download sayfası, bestecileri tanıtan sunumlar, müzik eğitimcileri e-mail grubu, müzik eğitimiyle ilgili duyurular ve bir de "müzik eğitimi online forum sayfası" yer almaktadır. 2005 yılı başından itibaren beğeneceğinizi umduğum ve dijital fotograf arşivimde bulunan Türkiye ve dünyadaki çeşitli şehirlerden görüntüler ile bazı konser fotografları "Gezelim-Görelim" sayfasına eklenmiştir.

Bunların dışında sitede yer almasını istediğiniz her türlü görüş, düşünce ve isteklerinizi e-posta ile bildirebilir, müzikle ilgili bilimsel çalışmalarınızı göndererek diğer araştırmacılarla paylaşabilirsiniz. Sitenin içeriği, sizin destekleriniz, istek ve görüşleriniz doğrultusunda gelişmekte ve hergün güncellenmektedir. Lütfen çevrenizi bu siteden haberdar ediniz. Türk müzik eğitimine yararlı olması dileğiyle...

Prof. Dr. Süleyman TARMAN
Site Yöneticisi

UYARI: ©2004-2023 Sitedeki bilimsel bilgiler ile sanat eserleri, ilgili kurumların / şahısların onayı ile yayınlanmaktadır. Bu nedenle bilimsel bilgilerin "kaynak göstermeksizin aynen kullanılması ve alıntı yapılması"; müzik eserlerinin ise "kaynak göstererek dahi aynen ya da bir kısmının yayınlanması" yasaktır. Uymayanlar hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

: :    KÜNYE     : :
 
  • Üstteki ana menüyü göremiyorsanız?

         Siteye reklam ver

    Kuruluş: 12 Ocak 2004
    Müzik Eğitimi Yayınları