En Kolay Eğitim Fakultesi

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
dergibiyim
İletişim:

Mesaj gönderen dergibiyim »

Arkadaşlar onokuzmayısta
1. aşamada;
tek ses, çift ses, ezgi ve ritim belleği

2. aşamada;
üç ses, dört ses, ezgi ve ritim belleği, şan parçası ve enstürman var.
ilk aşamada kontenjanın iki katı yani 60 kişi alınıyor. 2. aşamada ilk 30 seçiliyor.
ama şunu söylemeyilimli öss puanı 2. aşamada devreye girdiğinde sıralamayı çok etliliyor. yetenekte ortalama bile yapsanız öss iyiyse kazanabiliyorsunuz. tabi tam tersi de geçerli. yani sırf yetenek yetmiyor. bir de çok nitelikli bir eğitimi çok işini bilen bir eğitim kadrosu var.tavsiye ederim.
ormanda iki yol vardı; ben daha az kullanılmış olanını seçtim.
Kullanıcı avatarı
KIWO
Konum: eskişehir A.Ü Devlet konservatuarı Sahne sanatları opera

Mesaj gönderen KIWO »

Arkadaşlar türkiye'nin en zor ve en gerçek yetenek sınavı eskişehir anadolu üniversitesi devlet konservatuarının sınavıdır(dünyanın en iyi 10 konservatuarı arasındadır) türkiye'nin en iyi devlet konservatuarıdır ayrıca dünya çapında profesörleri,ögretim görevlilerini bünyesinde barındırmaktadır sınavına gelince saydıgınız egitim fakültelerinde egitim veren hocaların bile zorlanacagı kadar zor bi armoni sınavına tabi tutuluyosunuz, çift sesli ezgi diktesi,eger enstrümanınızda virtüözite ye yakın bi seviyede değilseniz aklınıza bile getirmeyin sınavı zaten vs..Eger gerçekten bu işte çok iyiseniz çok istiyorsanız rüya gibi bi ortamda rüya gibi bir eğitim için türkiyede tek kendim bu bölümde oldugum için söylemiyorum bunları biraz araştırın sorun inanmazsanız gelin sınavı deneyin ama lütfen yetenekli arkadaşlar değil çok yeteneklide değil deha olmanız gerekiyor kafanızı kullanmanız=çalışmanız buda sizin elinizde %10 yetenek %90 çalışma herkeze başarılar...(önemli olan yetenek değil o yetenegi işleyebilmek deha'dan kastım oydu yeteneginin farkına varmak bir başka deyimle)..
eğer kalbin dogruysa ellerinde dogruyu çalar...
Kullanıcı avatarı
bloodypeace

Mesaj gönderen bloodypeace »

en zoru bursadır kesinlikle ve gazidir.Senin dediğin gibi en kolayıda niğdedir hatta yeni açılan erzincan en kolayıdır erzurumda var.bunları araştır zaten erzurumla erzincan sınavı aynı yerde yapılıyor bu yıl gidersen 2üniv. birden denemiş avantajlşı olmuş olursun başarılar :lol:
ellectro
onder35
Misafir
Misafir

Mesaj gönderen onder35 »

kolay sınav zor sınav diye birşey yok. Sadece çok yeteneklilerin , orta ve az yeteneklilerin genelde rabet ettiği okullar var.

Sonuçta ses sestir ritimde ritimdir.
sezer_tosun

Re: En Kolay Eğitim Fakultesi

Mesaj gönderen sezer_tosun »

niğde kolay diosunuz da .. deşifre çalgı deşifre solfev . dikte tonalite bilgisi soruorlarr... zor mu kolay mı sizce
Kullanıcı avatarı
mıcırr
Moderatör

Re: En Kolay Eğitim Fakultesi

Mesaj gönderen mıcırr »

Başarabildiğiniz sınav kolay başaramadığınız sınav zor mu oluyor diye sorayım o zaman ???
Kendisini idare edemeyen, başkasının emri altında yaşamaya mahkumdur...