Müzik Eğitimcileri Sitesi Hakkında

Hangi başlığa yazacağınıza karar veremediğiniz ve müzikle ilgili olmayan görüşler...
ünayeyrek

Müzik Eğitimcileri Sitesi Hakkında

Mesaj gönderen ünayeyrek »

Sayın, Süleyman Bey
Bu başarılı site için gösterdiğiniz özveri ve emeğe teşekkürlerimi iletiyorum. Ozan Dergisi kullanıcı adıyla kısaca dergimizden ve yaptıklarımızdan bahsetmiştim. E-postalarınızı da okudum diğer kullanıcı adımı (ozandergisi) iptal edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için de ayrıca teşekkür ederim. E-postama adresinizi iletirseniz size dergimizin yayınlanmış 5 sayısını göndermek isterim. Yakın zamanda yayına başlayacak olan web sitemizde de, diğer sanat ve müzik tutkunu dostlarla daha önce yaptıklarımızı, fikirlerimizi ve yapabileceklerimizi paylaşma imkanını sağlayacağız.
Tüm site üyelerine de şu mesajımı iletmek istiyorum: "Sanatı ve sanat içinde ayrıcalıklı bir yeri olan müziği yaygınlaştırarak, insanlarımızın zararlı alışkanlıklardan ve kötülüklerden uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Keşke herkes bir enstrüman çalsa, tiyatro, resim kursuna gitse... ne kötülük kalır ne sevgisizlik. Kendi içimizdeki var olan gücü harekete geçirebilirsek ve aynı düşünen insanlar bir araya gelebilirsek çok büyük işler başarabiliriz. Paylaşalım ve doğru, düzeyli yapılan işleri destekleyelim. Herkese merhaba."