Yeni Forum Sayfası Nasıl Kullanılacak?

Lütfen mesaj bırakmadan ve üye olmadan önce burayı okuyunuz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 543
Kayıt: 03 Haz Cum, 22:00
Konum: Ank/Aksaray
İletişim:

Yeni Forum Sayfası Nasıl Kullanılacak?

Mesaj gönderen Admin »

Değerli Ziyaretçiler,

Kuruluşunun ardından geçen birbuçuk yılın sonunda, yoğun ilgi gören serbest kürsü sayfasının; zaman zaman amaç dışı kullanıldığını, kişisel sataşmalarda dahil olmak üzere daha birçok olumsuz durumlara ev sahipliği yaptığını hep birlikte izledik. Sitenin saygınlığına yakışmayan bu durum (sitenin sahibi ve yöneticisi olarak) başta ben olmak üzere birçoğumuzu rahatsız etti. Yeni forum sayfası bu nedenle devreye girdi.

Yeni forum sayesinde herkes dilediği bir konu başlığını yaratıp dilediği kişilerle yazışabilecek. İstenmeyen kişiler forumdan dışlanabilecek. Herhangi bir kullanıcının size yazdığı cevap isterseniz anında sizin mail adresinize gönderilecek.

Herkes foruma girip yazılanları okuyabilir. Ancak mesaj bırakabilmeniz için foruma üye olmalısınız. Üyelik ücretsizdir. Kayıt olurken ya da profilinizi güncellerken en altta yer alan avatar galerisi sinden kendinizi ifade eden bir resim seçebilirsiniz. Şifrenizi unutmanız ya da forumla ilgili daha farklı sorunlarınız olması durumunda Sıkça Sorulan Sorular (SSS) başlığına tıklayınız.

önemli Hatırlatmalar:

1. Üyelik profilinizde meslek ve yaşadığınız şehri mutlaka belirtin. Eğer daha önce bunları yazmadıysanız lütfen profilinizi güncelleyin.
2. Yeni bir başlık yaratmadan önce yaratılan başlıkları inceleyiniz ve aynı konudaysa "cevap" yazarak görüşünüzü belirtiniz.
3. Kendi mesajınıza cevap yazmayınız. Eğer ekleme yapmak istiyorsanız önceki mesajınızın "edit" ederek altına ekleyiniz.
4. Bu forumdan -resmi kurumlar dışında- başka bir adrese (reklam amaçlı) link vermek yasaktır. Link vermek için Admin'le iletişime geçiniz.
5. Lütfen sitenin amacına hizmet etmeyen ya da müzikle ve eğitimle ilgili olmayan konularda mesaj bırakmayınız.
6. Sitenin saygınlığına gölge düşürecek mesajlar bırakmaktan kaçınınız. Unutmayınız ki bu, forum sayfasının kapatılmasına neden olabilr.

Site Yöneticisi (Admin)
Cevapla