Bilgisayarla Nota Yazım Kursu...!

Doğrudan müzikle ilgili olan konulara yer veriniz.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Bilgisayarla Nota Yazım Kursu...!

Mesaj gönderen Admin »

Değerli Meslektaşlarım,

Mensubu olduğum Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde, bilgisayarla nota yazım kursu açmayı planlamaktayım. Kursun amacı müzik öğretmenlerine "Finale 2005" programının kullanılmasını öğretmektir. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilecektir.

Ancak böyle bir kursu açabilmem için tahmini katılımcı sayısını belirlemem gerekiyor.

Kursla ilgili (kesin olmayan) bilgiler:

Süre: 1 hafta, günde 4 saat, toplam 28 saat.
Kurs Tarihleri: (2006) Şubat tatilinde birer haftalık 2 dönem, ya da yaz tatilinde birer haftalık 2 dönem, 20 kişilik gruplarla.
Yer : Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Kurupelit Kampüsü-Samsun
Eğitim ücreti: 300-400 YTL arası (katılımcı sayısına göre belli olacak)
Konaklama ve Yemek: İstenirse konaklama ve yemek, ücreti karşılığında kampüste sağlanabilecek.
Kurs Öğretmeni: Doç.Dr. Süleyman Tarman

Katılmak isteyenler 15 Aralık 2005 tarihine kadar lütfen benimle iletişime geçsin ya da mail atsın: 0.532.635 4302 info@muzikegitimcileri.net

S.Tarman
barok

Mesaj gönderen barok »

çok güzel!! ben Samsun'da değilim keşke bulunduğum yerde olsaydı kaçırmazdım. Ben bu programı kullanıyorum ama çözemediğim yerler olmuyor değil. ilgilenenlere iyi bir hizmet . :D
fortepiano
İletişim:

Mesaj gönderen fortepiano »

Gerçekten çok iyi bir fikir, tebrik ederim.Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip ve herkezin bilmesi gereken bir program.Fırsat bulduğum zamanlarda programı Türkçeleştirmeyi düşünüyorum.Bitirdiğim zamanda hepinizle paylaşacağım.Umarım katılımcı sayısında bir artış, fiyatda da bir indirim olur.;)
kemancıgaro

Mesaj gönderen kemancıgaro »

Evet arkadaşlar çok iyi bir fırsat bu müzik eğitimcileri için ve bende en şanslı olanıyım heralde çünkü benim okulumda oluyo ve Süleyman Tarman benim hocam eğer böle bişey olursa rahatlıkla yararlancam bizde bu proğramı kullanıyoruz ama tam anlamıyla öğrenirsek çok daha iyi olur. Orçun KOLUKIRIK[/b]
Kullanıcı avatarı
boco

Mesaj gönderen boco »

samsunda olsam kaçırmazdım doğrusu ama tatil zamanı için kesin konuşmak zor,söyleyip gelememek olmaz di mi:)ama gidebilecekler için yararlı olduğuna şüphe yok...