sivas ve malatyada sınava girecek dostlar !!

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
badcat44

sivas ve malatyada sınava girecek dostlar !!

Mesaj gönderen badcat44 »

eğer ki buralarda sınava girmek istiyor ve soracağınız şeyler varsa bana ulaşın. elimden geldiğince sizi aydınlatmaya çalışırım. geçmişte ben de sizin gibiydim danışacak pek fazla kimse yoktu etrafımda. müziksiz ve bilgisiz kalmayın herkese başarılar. (msn yoluyla ulaşabilirsiniz )
iyilik yap denize at demişler balık bilmezse Halik bilir....
e323

Mesaj gönderen e323 »

arakadasım ben malatyada sınavw gireceğim gsf için öss puanım 223 girebilirmiyim bilmiyorum ama ben umutluyum sivasta da sınawa girip girmemekte kararsızım sivastada gireyim mi sınava??
sisli bir maziden uzakta...
Kullanıcı avatarı
badcat44

yetenek meseleni hallettiysen bu össyle her yerde girebilirsin. puanın kötü değil. başarılar
e323

Mesaj gönderen e323 »

ben sadece malatyada kesin giricem ama sivasta kararsızım.cok teşekkür ederim:)
En son e323 tarafından 19 Ara Çrş, 0:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
tender_my

Mesaj gönderen tender_my »

arkadaşım eğer sivasta girmekte kararsızsan eğer yeterınce çalıştıysan sivas g.s.f gireceğin en kolay yerlerden birisi olacaktır tavsiye ederim.
gkmgmz

Mesaj gönderen gkmgmz »

öncelikle merhaba..ben bu siteye yeni üye oldum..şuanda sivasta müzik öğretmenliği okuyorum.bence sivas ta sınava girmek isteyenler girsin.2 senedir yetenek sınavlarını takip ediyorum,bana göre yapılabilecek en kolay sınavı yapıyorlar.ayrıca talep de az.mesela geçen sene sadece 160 kişi başvurmuştu..yetenek sınavı ve cumhuriyet üniversitesiyle ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olurum..
e323

yardımmmm

Mesaj gönderen e323 »

arkadaşlar sivasta da sınava gireceğim gsf ye fakat sınavda sorulacak seler ıle ılgılı bılgısı olan varmı örneğın malatya sınavının nasıl olacagı hakkında bılgım var ve ayrıca yayınlandı zaten malatya ama sıvas sınavı hakkında bı bılgım yok bılgılendırırsenız sevinirim:)
neyzen6677

tavsiye

Mesaj gönderen neyzen6677 »

Arkadaşlar eğer Sivas ı düşünüyorsanız tavsiye etmem.Eğitim sıfır.hocalar alemci.eğitim bilimleri dersleri desen curcuna..ben bu yıl mezun oldum.G.S.F dersen daha da beter..ama Malatya hocalar ve eğitim yönünden daha iyiymiş.
Dinle Ney'den
e323

Mesaj gönderen e323 »

arkadaşlar sivasa başvuran varsa eğer gsf ye bana sınav wkılavuzunu yollabilirmisiniz neler soracaklarmıs??
Kullanıcı avatarı
badcat44

neyzen6677 helal olsun sana bu tip bir yorum çok yakışmış gerçekten. lütfen sana emek veren kişiler hakkında çamur at izi kalsın politikası izleme. kii senin o okuldan mezun olmuş olman bile hiç inandırıcı değil. hani bir canlı vardır yemek yediği çanağa bişey yapmayan. o canlı kadar bile olamamışsın eğer sivastan mezun olmuşsan. ANLADIN SEN ONUUU !!! yaptığın çok ayıp.....
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Mesaj gönderen cagricinarer »

arkadaşlar sonuçta üniversite hangisi olursa olsun girdikten sonra kendini yetiştirmek önemli o yüzden hocalarmış öğrencilermiş hiç takmayın siz kendinizi yetiştirmeye bakın
Sanatsız bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins »

sivasa bu yıl yapılan başvuru 345 civarı ben son 15 dakikada yaptırdım kaydımı oradan biliyorum.
OLIX

Re: sivas ve malatyada sınava girecek dostlar !!

Mesaj gönderen OLIX »

arkadaşlar sivasta dikte varmı..benim eşitağırlık 1 200yetenek ise 90 ve üzeri şansım varmıı
OLIX

Mesaj gönderen OLIX »

arkadaşlar sivasta dikte varmı..benim eşitağırlık 1 200yetenek ise 90 ve üzeri şansım varmıı
Kullanıcı avatarı
badcat44

Birçok eğitim fakültesi gibi Sivas"ta da dikte var. Farklı tonlarda sorulma ihtimali çok yüksek. Yani Do Major ve La Minor kısıtlaması kesinlikle yok. Her yıl farklı bir tonda dikte yazıldı. Ona göre hazırlanın arkadaşlar. Öss önemli yerleştirme puanının önemli bir bölümünü Öss puanınız oluşturacak. Tabi sınava katılanların Öss durumları da etkileyici olur. Herşeye hazırlıklı olun ama hep rahat olun kazanılmayacak bir yer değil... yine aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz.