SINAV MARATONU

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

SINAV MARATONU

Mesaj gönderen SeRhAt »

sınava giren arkadaşlar;bu başlıkta sınavlarda yaşanan olumlu olumsuz durumları,ruh hallerininizi paylaşırsanız belki birbirimize yardımımız olabilir,birbirimizi bilgilendirebiliriz.ben aydın,izmir,ankara,balıkesirde girdim.merak edenler olursa veya payşamak isteyen arkadaşlar olursa yazılarınızı ve sorularınızı bekliyorum :!: :wink:
En son SeRhAt tarafından 08 Eyl Cum, 9:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
fatihermete

Mesaj gönderen fatihermete »

Merhaba, bende İzmir'de sınava girdim. Bilmiyorum diğer okullarda nasıl oluyor ama sınavı çabucak yaptılar. Geçiştirme gibiydi. Örneğin çift sesler sorulurken sesler basıldıktan sonra ben henüz sesleri yakalayıp aralığı düşünmeye çalışıyorken, ''na naa'' olacaktı denilip diğer soruya geçildi. Başarısızlığımı jürinin üstüne yıkmak gibi görülmesin lütfen günde 100 kişiye not veriyolar. Fakat sınavların daha sakin bir ortamda ve biraz daha toleranslı olmasını isterim. Çünkü sınavlarda heyecanını en aza indirebilenler başarılı oluyorlar. 12 Eylül'de Onsekiz Mart Üniv.'de sınava gireceğim bakalım orada ne olacak. Daha sınava girecek arkadaşlarıma başarılar. Bu arada sınavı kazanan arkadaşlarımıda tebrik ediyorum. =)
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

evet

Mesaj gönderen SeRhAt »

evet izmirin sınavi biraz hızlı geçti:),amaçlarını açıkçası anlayamadım. .belkide kendilerine has bir teknikleri vardır.
SenyoR

Mesaj gönderen SenyoR »

Bu sene yaşın biraz kemale erme durumu olsada tek bir yer denedim;Pamukkale.273 başvuru,birinci aşamayı geçen 53 kişi.30 asil 30 yedek olamayacak anlayacağınız.Öyle dikteyle falanda değil direkt na naa diye elediler.İki sesler fena değildi,üç sesleride güzel güzel verdikten sonra 4 sesler çok çarpışık geldi,surat düştü moral bozuldu.Ezgilerde kolay galiba ya tamam veririm derken bir ''es'' devam...Bütün ezginin kayboluşu.Makamsalda 3/4 lük hicazdı bir tek onu anlayabildim zaten.Ritimleri hiç anlatmayayım bile.Bütün sınav toplam 3 dak.falan sürdü.Zaten 1 dak.ritimler sürmüştür:)Komisyon nasıldı diye sorarsanız,öyle asık suratlı,tehditkar bakışları olan insanlar değildi.Ama çok hızlıydılar bir de konservatuvar sınavı yapmak istediler o kadar:)

Kazanan arkadaşları tebrik eder,başarılar dilerim.Bu arada Abidin Özpek seni tanıdığıma çok memnun oldum.İnsana en çok koyan da ne biliyor musunuz?Solfeje,dikteye,şan parçana,çalgı parçana o kadar konsantre ol,çalış,sonra hafıza sınavında elen ve bunları dinletme şansın olmasın.Keşke dinleyip eleselerdi gam yemezdim.

Not:Bence sınavda torpil yoktu!
Olmazsa,bana ne olur?
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

sağlık olsun

Mesaj gönderen SeRhAt »

sağlık olsun ya.demek çoğu yerde hızlı geçmiş sınavlar....sizin medeni cesaretiniz bile bence çok önemliydi bu sınavlarda tebrik ederim sizi..
Kullanıcı avatarı
sevinc

Mesaj gönderen sevinc »

arkadaslar bu sene ben ilk defa giriyorum yetenek sınawlarına. agsl çıkışlıyım buna rağmen bende anlasılmayan heyecan vardı. konser önceleri okadar heycanlanırdım ki... ve bu yüzden sınavlarda basarısız olacağımı düşündüm. bunun için çakısmayan ve kafama uyan 5 yere ön kayıt yaptırdım. ilk balıkesirin sınawı oldu. 1 asamayı gectim 2 asamada keman calarken ellerim zangır zangır titremeye basladı. 19.unucu yedek kazandım. sonra ktü ye girdim orda heycan cok azdı 3. kazandım. sonra da tokata girdim orayıda kazandım. marmara we boluyada ön kayıt yaptırmıstım ama girmeme gerek kalmadı ktü yü tercih ettim :) tokatın sınawı acayip zordu. 2 sesler bile zordu. ezgi ritim de bir okadar zordu sank,i 8 ölcü gibi cok yawas caldılar tokat ezgi we ritimde eledi. balıkesirde cok kolaydı ama ondada heycan eledi. baya uzun yazdım galiba ama içimi dökmem gerek :wink: hepinize basarılarr ha buarada KTÜ YÜ KAZANANLAR BENLE İRTİBAT KURSUN:)
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

ii

Mesaj gönderen SeRhAt »

...
En son SeRhAt tarafından 31 Tem Sal, 23:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sevinc

Mesaj gönderen sevinc »

afferim serhat balıkesirde bende yedekdeyim 19unucu. bunun nedeni oraya 479 kişinin müracat etmesi. ilk oranın sınawı olduu için herkes deneme amaclı girdi bende tabi.. neyse hayırlısı olsun:)
Kullanıcı avatarı
SeRhAt

Mesaj gönderen SeRhAt »

sağolasın:) :)