Agsl sınav sonuçları?!!!?

AGSL programları, öğrenci ve öğretmenleri ilgilendiren konular
ozgul

Agsl sınav sonuçları?!!!?

Mesaj gönderen ozgul »

28 Ağustos tarihinde açıklanacağı yazıyılı olarak belirtilmiş olan sınav sonuçlarından hala bir haber yok. Merak içerisinde bekleyen tüm Müzik Öğretmeni arkadaşlarımın iyi sonuçlar alması dileklerimle....
En son ozgul tarafından 30 Ağu Çrş, 12:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ÇellOsman

Mesaj gönderen ÇellOsman »

Hocam sınav sonuçları az önce açıklandı.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Atama sonuçlarını aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz...

Anadolu Liseleri Öğretmen Atama Sonuçları
mali75

Mesaj gönderen mali75 »

Arkadaşlar üzülerek söylüyorum,ben barajı geçemedim. 70 barajına 63 ile takıldım.İnanılmaz üzgünüm.Bu sınavı,delikanlı gibi sadece MÜZİK konularından yapsalardı daha iyi olurdu bence. ( Fen ve Sosyal Bilimler Liselerine Öğretmen Alım Sınavındaki gibi) Tam bir yıldır solfej tekrar ediyordum ve el sıcaklığımı kaybetmemek için hergün enstrüman çalışıyordum.Böyle komik ve amacından uzak bir sınav ile yarı yolda kalmak çok kötü oldu bence.

Meslektaşlarımın kazanmış olmalarını sonuna kadar temenni ediyorum ve başarılar diliyorum.Fakat çok merak ediyorum, acaba 70 barajının üzerinde kaç Müzik öğretmeni var ve bu sayı AGSL'lerdeki öğretmen ihtiyacını karşılayabilecek mi :?:

Son bir temennim olacak;
"İnşallah barajı aşağıya çekerek, 70'i hakkıyla geçmiş meslektaşlarımın hakkını yemezsiniz ve İnşallah barajı aşağıya çekerek tükürdüğünüzü yalamış olmazsınız."

Tüm meslektaşlarıma saygılar sunuyorum,başarılar diliyorum.
barok

Mesaj gönderen barok »

haklısın keşke böyle bir sınav olmasaydı bende sınırdan geçtim 70.707 aldım. Kılavuzda mülakat için şöyle diyor; başarılı olan adaylardan en yüksek puandan başlanmak üzere mülakata çağırılacak .Yani ben de pek umutlu değilim hala da bu konuda bir bilgi verilmedi mülakat ne zaman? ve kimler gidecek?
ozgul

Mesaj gönderen ozgul »

Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri ile Anadolu Liseleri Öğretmenliğine Başvuru ve Atama

Başvurular elektronik ortamda 5-6-7 Eylül 2006 kabul edilecek olup, 4 Eylül 2006 tarihinde konuya ilişkin http://personel.meb.gov.tr/ adresinden duyuru yapılacaktır.

Yukaradaki yazı sanırım kazanan arkadaşları ilgilendiriyor. Bu yazı da personel.meb.gov.tr de bulunuyor.
hakan önsöz

Mesaj gönderen hakan önsöz »

Şu an hayal kırıklığı içerisinde olan arkadaşlar için önceden yazmış olduğum mısraları yineliyorum. Bir çoklarına tercüman olacağını umuyorum...
Elin sıcak, yüreğin taze,
umutların yeşermiş, gözün pek,
İdealizmin doruğundasın yalınkılıç...
Ama dur bi dakka! yavaş ol!...
Önce git bir gör !
Memleketin kırsalını, dağını, bayırını...
Bırak! elinde keman seni bekleyen öğrencileri, boşver!
Tanı İhtiyar heyetini, muhtarını,
Okuma yazma bilmeyen sınıflarda müzikten bahset!
Yoktur zaten bunu anlamayan kafa
Hepsi bu işte, la, sol, fa..
Kemanı elinde bekleyen bir çocuk vardı ya!
Boşver onu;
Bulunur nasıl olsa, onun da dersine giren bir sigortalı*...

*Arkadaşlar burada bahsedilen sigortalı sıfatı, doldurulamayan AGSL kadrolarının "dostlar alışverişte görsün hesabı" ile KPSS yi bile kazanamamış, öğretmen ünvanı olmayan kişilerle doldurulması işidir. Okul idaresinin, derslerin boş geçmemesi için çalıştırmak zorunda kaldığı arkadaşlara yapılan sigorta ve ödenilen ders ücreti ile "BÜYÜK AGSL DAVASI" samimiyetten uzak sürdürülmeye çalışılmaktadır.
enteresan