1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

13. TÜRKİYE POLİFONİK KOROLAR ŞENLİĞİ

Gönderilme zamanı: 15 Eki Pzt, 12:01
gönderen reco
4-8 haziran 2008

Gönderilme zamanı: 15 Eki Pzt, 12:49
gönderen Admin
Sayın Reco,

Öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ederim. Şimdi de onlara yanıt vereceğim.

1. Sitenin kurulduğu günden beri bütün "Milli Bayramlar"da Bayrak ve Atatürk resmi ile kutlama mesajı yayınlanmıştır.

2. Dini bayramlarda Bayrak ve Atatürk resmine yer verilmemiş ancak kutlama mesajı her defasında (bu defa da olduğu gibi) yayınlanmıştır.

3. Cumhuriyet Mitingleri, Şehitlerimize (onların önünde saygıyla eğiliyorum) tepki konularında da duyarsız olduğumu söylüyorsunuz. Cumhuriyet mitingleri düzenlenirken, duyurularını ve reklamlarını ana sayfadan yer-tarih ve saat bildirerek yapmıştım. Sanırım bunlardan haberdar değilsiniz.

4. Sitenin içeriği, büyük ölçüde sizlerden gelen geri bildirimlerle oluşmakta, zenginleşmekte ve gelişmektedir. Ben burada elektronik yayıncılık yapıyor ve bu yolla bir müzik eğitimi kamu oyunun oluşmasına yardımcı oluyorum.

Bu nedenle bazı konulardaki duyarlılığı ve tepkiyi yayıncı olarak benim değil sizlerin koymasının daha anlamlı olacağını düşünüyorum. Gerektiğinde de ana sayfaya çıkararak duyurmanıza yardımcı oluyorum.

5. Reklam konusunda haklı olabilirsiniz. Ancak bu site tamemen benim kendi çabamla ve tek başıma kurup-yönettiğim bir site. Bunun için hem zaman hem de cebimden para harcıyorum. Ne uğruna? Bu site üzerinden kazanç sağlamayı hiçbir zaman düşünmedim. Ama en azından cebimden para harcamak da istemiyorum. Reklamlar sitenin işletim maliyetlerine çok ama çok küçük katkılar sağlıyor.

Yorumu sizlere bırakıyor, anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,
Doç.Dr. Süleyman Tarman
Site Yöneticisi

NOT: Lütfen istek ve beklentilerinizi belirtmekten kaçınmayın. Ancak yazışarak ve tartışarak daha iyiye ulaşabiliriz.

Re: Güncel Olaylara Çok Duyarsız Bir Site..

Gönderilme zamanı: 15 Şub Cum, 20:59
gönderen badcat44
Hatasız kul olmayacağı gibi hatasız site de olmaz diye düşünüyorum ve bu siteyle çok uzun zamandır ilgileniyorum. Şu ana kadar kayda değer bir eksiklik görmedim. Son derece kaliteli bir oluşum. Emeği geçen herkese saygılar sunuyorum....

MEHMET ÖNDER ÇAVUŞOĞLU
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

Re: 13. TÜRKİYE POLİFONİK KOROLAR ŞENLİĞİ

Gönderilme zamanı: 02 Oca Cum, 15:37
gönderen kathipearl
Kars Kafkas Üniversitesi Devlet Konservatuarı, sitenin "konservatuarlar" sayfasına eklenmiştir. İlginize teşekkür eder başarılar dilerim.