Ayrılık (Flüt-Keman için piyano Eşlikli)

Yıllık planlar, programlar, yazı ve sunum dosyaları. Sadece belirtilen dosya türleri yüklenebilir.
Kullanıcı avatarı
ercan bas
Konum: Hitit Ün. Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Ana Sanat Dalı

Ayrılık (Flüt-Keman için piyano Eşlikli)

Mesaj gönderen ercan bas »

Flüt-piyano veya Keman-Piyano için düzenlemesini yaptığım Ayrılık (Fikrinden geceler) Azerbaycan şarkısını Konserlerinizde seslendirmeniz için sunulur.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
melodik_minör

Re: Ayrılık (Flüt-Keman için piyano Eşlikli)

Mesaj gönderen melodik_minör »

_
Mesaj kirliliği yaratmamak adına, emek verdiğiniz ve paylaştığınız her dosya için ayrı ayrı teşekkür etmekten kaçındım. Beni en çok sevindiren bu nota vesilesiyle, topluca iletmek istiyorum: Çok çok TEŞEKKÜRLER ! :)

Üretken ve paylaşımcı tutumunuzun sürmesi dileğiyle...
_
Kullanıcı avatarı
ercan bas
Konum: Hitit Ün. Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Ana Sanat Dalı

Düşüncenizden dolayı size teşekkür ederim. İşinize yaradığına sevindim. Yaptığım düzenleme ve eşlikleri fırsat buldukça palaşıyorum. Bilgiyarımda duracağına paylaşmayı daha doğru buluyorum. Görüşmek üzere.
cemreee

Mesaj gönderen cemreee »

çooooooooook teşekkürler :)
leylam

Mesaj gönderen leylam »

ercan bas yazdı: 01 Oca Cum, 15:37 Flüt-piyano veya Keman-Piyano için düzenlemesini yaptığım Ayrılık (Fikrinden geceler) Azerbaycan şarkısını Konserlerinizde seslendirmeniz için sunulur.
Merhabalar.
Notalara nasıl ulaşabilirim?
Kullanıcı avatarı
ercan bas

yazı üzerine tıklayın indirin!