müzik dersi yıllık plan

Doğrudan müzikle ilgili olan konulara yer veriniz.
andante

müzik dersi yıllık plan

Mesaj gönderen andante »

İlköğretim müzik dersi planlarına ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
fortepiano
İletişim:

Mesaj gönderen fortepiano »

andante

Mesaj gönderen andante »

Çok teşekkür ederim.Planları inceleyeceğim..Yardımcı olabileceğim bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz...Tekrar teşekkür ederim.İyi çalışmalar!
Kullanıcı avatarı
boco

Mesaj gönderen boco »

o link planlar için verilmiş ama ben merak edip cem adrian'ı indirdim:)
ve çok hoşuma gitti gerçekten,teşekkürler fortepiano(tabi her ihtimale karşın planlarıda indirdim:) ]
fortepiano
İletişim:

Mesaj gönderen fortepiano »

Depo olarak kullandığım bir yer.Hoşuma giden ve birkaç çalışmamı buraya atıyorum.Cem Adrian'ı beğenmeniz benim de hoşuma gitdi.Doğal ve işlenmeye müsait bir yetenek, bildiğim kadarıyla da gerektiği kadar ilgileniliyor :) Bir öğretmen arkadaşım planları kemancimuzik.com sitesinden indirmiş ve bana gönderdi, bende buraya yüklemekte bir sakınca görmedim.
Kullanıcı avatarı
ozgur_ayhan
İletişim:

planlar

Mesaj gönderen ozgur_ayhan »

umarım Sayın Tarman kızmaz reklam olarak algılamaz

http://www.kemancimuzik.com

2005 2006 İlköğretim yıllık planları mevcut
kanita

Re: müzik dersi yıllık plan

Mesaj gönderen kanita »

Üyelerimiz arasında Muğla'dan S&TEC isminde bir müzik öğretmeni arkadaşımız var. Kendisiyle iletişime geçtim sanırım sizinle irtibat kuracaktır. Telefonunuzu da verdim. Biraz bekleyelim bakalım.
Gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edelim lütfen.
Join online Testking phr certification requirements and testking to pass exam in first try. Our best quality and Testking lean six sigma guide you well for real exam. tcnj and latest comptia tabor.edu questions.