HocaLarım Bakarmısınız!!!

Doğrudan müzikle ilgili olan konulara yer veriniz.
cobraeren

HocaLarım Bakarmısınız!!!

Mesaj gönderen cobraeren »

hocalarım öncelikle merhaba herkese.Şimdi Ben bağlama çalmaktayım, orta düzeyde nota bilgim var konservatuarda hazırlıkta okumaktayım. Sormak istedigim bağlama tavırlarının notaya dökülebilmesi mümkün mü acaba?Mesela bir zeybek mızrabını ele alacak olursak !!
En son cobraeren tarafından 30 Mar Sal, 10:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Admin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: HocaLarım Bakarmısınız!!!

Mesaj gönderen Admin »

Önce "Türkçe" yazmayı ve okumayı bir öğrenelim bağlama sonraki iş...
Eğer mesajınızı düzeltmezseniz silinecektir...
cobraeren

Mesaj gönderen cobraeren »

eyvallah admin kusura bakma :D
orfeus

Mesaj gönderen orfeus »

Bence mümkün. Ama gerçekten çok zahmetli iş. Hem yazana hem okuyana. Bir de, tavır meselesi biraz da olsa işin içine kişisel yorumların girmesini zorunlu kıldığından illa yazılması gerektiğine inanmıyorum. Eklenmesi gereken sadece mızrap yönleri olabilir, bu da zaten diğer bir çok sazda kullanılan bir yöntem.
blackbee045

Mesaj gönderen blackbee045 »

orfeus yazdı:Bence mümkün. Ama gerçekten çok zahmetli iş. Hem yazana hem okuyana. Bir de, tavır meselesi biraz da olsa işin içine kişisel yorumların girmesini zorunlu kıldığından illa yazılması gerektiğine inanmıyorum. Eklenmesi gereken sadece mızrap yönleri olabilir, bu da zaten diğer bir çok sazda kullanılan bir yöntem.

Ama gerçekten çok zahmetli iş. Hem yazana hem okuyana. Bir de, tavır meselesi biraz da olsa işin içine kişisel yorumların girmesini zorunlu kıldığından illa yazılması gerektiğine inanmıyorum. ???
Get fast success in ccna exam and Johnson University Florida exam questions by using our latest exam ISM.
osonmez66

Mesaj gönderen osonmez66 »

Selam sevgili hocalarım.sizden ricam bağlama perdelerinde hangi marka ve model misina kullanılması daha kaliteli olur tavsiyeleriniz nedir kestane kebap acele cevap saygılarımla.