acil önerilerinizi bekliyorum

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
bernard

acil önerilerinizi bekliyorum

Mesaj gönderen bernard »

mrb ben dil çıkışlıyım bu sene müzik sınavına da girmeyi düşünüyorum kulağım iyi ve bağlamadan bi parça hazırlarım diye düşünüyorum ama dil sınavından sonra 2ayda kursa ya da ders alarak diye müzik öğretmeni kuzenim var onla durumu konuştuk ama bu zaman içinde iyi bi puan alıp tercihte yaparım bi yerleri çünkü 3.senem olacak okul puanım ve sözel puanım yüksek olduğundan müziğede giriyim die düşünüorum TRBDAKİ ÇOK ZOR DİOLAR BENDE ERZURUMDA GİRERİM DİE DÜŞÜNÜORUM AYRICA EN KOLAY NERENİN SINAVLARI?HEPSİNE AYRI AYRI NASI BAŞVURU YAPILIO YANİ HEPSİNE AYRI FORMLAR GİDİLİP Mİ VERİLİO CVPLARINIZI BEKLİORUMMMMM TEŞEKKÜRLER :?
Kullanıcı avatarı
lilith

Mesaj gönderen lilith »

Evet her yere belirtilen tarihlerde gidip "ön kayıt" yaptırman gerekiyor. Birden fazla okulda sınava gireceksen sınav tarihlerinin çakışmıyor olmasına da dikkat etmen gerek.. Bu tarihler zaten öss sonrasında ilan ediliyor,takip edebilirsin..Diger yandan, başka tercihler de yapmayı düsünüyormussun,eger gercekten istemiyorsan müzigi,okula hic baslama.Cunku gercekten istek olmadan cekilecek bir iş degil..Bunun yanında gercekten istedigin halde baska bölümü kazandım diye gidersen orda da basarılı olman zor olabilir,eger aklın müzikte kalırsa..: ) Şimdiden başarılar!
müzisyen

Mesaj gönderen müzisyen »

slm sadece üniversite okumuş olmak için tam olarak yapmak istemediğin birşeyi seçme.Müzik işi zordur beklediğinden daha karmaşık ve zor bu konuda daha net bi karar vermelisin ama illaki sınava gireceğim diyorsan türk müziği eğitimi veren üniversitelerin sınavına gir bağlama çalıyormuşsun o yüzden.Erzurum ,van ...olabilir.
SLM
albeniz

Mesaj gönderen albeniz »

Efendim bu tür konular çok tartışılacak çünkü sınavlara daha çok zaman var.Müzik kulağım var diyen herkes bu sınava giriyor. Ama sonunda hayal kırıklığınada uğrayabiliyor..Onun için önce bir ön çalışma yapman..belirli bir hdefin varmı onun düşünmem, hedefin nedir.ben dil okudum olmadı birde müzik deneyeyim yanlış olur.Müzik okumakta emek ister sabır ister.Sonunda öğretmen olur maaaşımı alırım yan gelip yatarım düşüncesi ile bu sınava giren zavallı insanlarımız var..Ama yine sonunda okuyupta mağazada çalışan müzik okumuş insanlarımız var..ben derim ki daha zaman var iyi düşün..hedefini belirle ondan sonra sınava girmek için çabala..
saygılar..