merhaba arkadaşlar

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
savatage
İletişim:

merhaba arkadaşlar

Mesaj gönderen savatage »

geçen sene gördüm bunu..
kişi boluda ilk aşamayı geçemedi vana gitti orayı kazandı.bu nasıl iş??cevabını cok merak ediyorum.:)))
1358
merve

korkunç bir şey bu

Mesaj gönderen merve »

bu hakkaten çok kötü bir şeynasıl oldu bende bir anlam veremedim ama yani imkansız bir şey ya sizin bir yanlışınız var yada hakkayen bu toplumda bu yönetmelikte değişmesi gerek konular var özellikle başımızdaki sınav komisyonundaki bu haksızlığı yapanların yada böyle kazanmadan okula girmesini sağlayan sevgili hocalarımızın istifa etmesi gerekiyorki biz gençler de hakkımızla girelim okula hakkı olmayanlar bizim önümüze geçmesinler
gönüllerin açık oldu muhabbeti sefada sorunlarımızı halletmeye çalışalım
kare_kedi

Mesaj gönderen kare_kedi »

torpilin gücü desem yanlış mı olur acaba diye düşünmeden edemiyorum..
SANATÇININ EN BÜYÜK ESERİ YAŞADIĞI HAYATTIR...
ahmet belen

Mesaj gönderen ahmet belen »

merve arkadaşım..biliyosun ki sınav psikolojisi cok farklıdır,sizin düsündüklerinizi ben 4 sene once cok düsündüm...sistemi elestirirsen isin icinden cıkamazsın,senin isin calısmak....calısmak.......elbette calısanla calısmayanı ayırt edecek birileri cıkar karsına,umut kaybetmek yok...basarılar diliyorum size
drumm

Mesaj gönderen drumm »

evet bu olaylarda torpilin oldugu bi gerçek ama biz kendi yeteneğimizle biyerlere gelmeliyiz.biz kazanamasak bile muzığe enstrumanamıza kusmemeliyiz.çünkü ilerde birgün belki bize yapılan haksızlığa yaptığımız sanatla cevap verebilirz.
ayrıca arkadaşın sorusuna başka bi boyutla yaklaşmak gerekirse belki bolu' da torpil vardı almadılar çocugu van' da yokdu aldılar.. yani bunları dusunursek bi ton teori bulurm size.onu bunu boşverin bence siz yeteneklıseniz konservatuvarı kazanamazsanız bile bişiler başarabilirsiniz buna inanmalısınız.torpille girsin eleman bi okula bitirnce ne olacak yaratıcılık adına hiç bişi.yani tekirdağ kına gecelerinde ya çalgıcı yada şarkıcı olacak :) herkese sevgiler
kare_kedi

Mesaj gönderen kare_kedi »

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım sanatta torpil olmaz... anadolu üniversitesi yaylı çalgı yapım bölümüne girip daha akord yapmayı bilmeyen adamlar tanıyorum.. sadece ellerinde bir diploma var başka hiçbirşey.. üniversite herşey demek değildir... ayrıca Türkiye'deki üniversitelerle sınırlı değiliz... dünyanın dört bir yanında müzik okulları var.. hem dil geliştirip hem müzik öğrenebileceğimiz... o yüzden hiç moral bozmaya gerek yok... biraz azim biraz kafa birazda kulak olduğu zaman gerisi boş.. önce hedefi belirleyip ona göre yön çizmek gerekir diye düşünüyorum.. sevigler..
SANATÇININ EN BÜYÜK ESERİ YAŞADIĞI HAYATTIR...
viola

Mesaj gönderen viola »

mrb arkadaşlar ben bundan üç sene önce malatyada ve urfada girdim.batıda girmeyi düşünmedim çünkü hem buralarda daha çok torpilin olacağını hemde benden çok daha fazla yetenekli öğrencilerin buralarda toplanacağını düşünmemdendi,buyüzden bende doğuya gittim.malatyada 1.aşama felaketti.adam piyanonun tuşlarına basıyor ama ben hep aynı sesi duyuyordum çin çin çin.oan beni için herşey bitmişti.koskoca bir 17 işte benim 100 üzerinden aldığım puan buydu.birhafta sonra urfada girdim adam piyanoya basıyor çatır çatır veriyorum sanki beynimin içinde biri onları tane tane veriyordu.ilk aşamada 400 kişiden 9. ikinci aşamadada 60 kişi içinde 11.oldum.ha bu torpillemi oldu ister inanın ister inanmayın ama hayır.oanki psikoloji insanı çok etkiliyor.neden malatyada hiçbişey duyamadımda urfadaki sınavda döktürdüm.hepinize bol şans.
melek

Mesaj gönderen melek »

arkadaşlar;

van'a kaç kişi başvuruyodur ki...
çoğu öğrenci istanbul ve büyük şehirleri tercih ediyorlar...
doğal olarak da doğu illerine başvuranların şansı yükseliyor

biz de mi gitsek ne :D
SenyoR

Mesaj gönderen SenyoR »

Kardeş Melek,maalesef birçok üniversitenin başvuru tarihi geçti.Hatta bazılarında kesin kayıtlar başladı.Artık doğu için çok geç.Hoş,geç olmasa da pek tavsiye etmem.Sen zaten Şan-Opera düşünüyorsun,oralarda yok öyle şeyler(!)Muhteşem bir solist olmalısın,dinlemek isterdim doğrusu.Başarılar!
Olmazsa,bana ne olur?