Yardım edin lütfen!...

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
cagricinarer
İletişim:

Yardım edin lütfen!...

Mesaj gönderen cagricinarer »

Arkadaşlar 2006 ÖSS'den alınan puan ham puan mı yoksa yüzdelik dilimi ekliyor muyuz?
kare_kedi

Mesaj gönderen kare_kedi »

eğer agsl mezunuysan taban 160 değilsen 185 ham puan olmalı. şimdiden başarılar..
SANATÇININ EN BÜYÜK ESERİ YAŞADIĞI HAYATTIR...
merve

mrb

Mesaj gönderen merve »

bakın agsl mezunuysanız ham puanınıza yani sözel bir puanınıza okul puanı eklenecek birde hangisi olduğunu bilmiyorum ama bir puan 0.8 ile çarpılacak yani puan sistemi biraz karışık ama sözel bir puanın senin ham puanın üzerine eklenecek ama eğer agsl mezunu değilsen eklenmeyecek yani başka okul mezunu isen müzik seçersen eklenmeyecek diye biliyorum umarımyardımcı olabilmişimdir :idea:
gönüllerin açık oldu muhabbeti sefada sorunlarımızı halletmeye çalışalım
can

Mesaj gönderen can »

slm arladaslar .eğer düz lise mezunuysanız 185 baraj, eger agsl den mezunsanız 160 baraj.bu arada öss sözel oöbp nı 0.8 ile carpacaksınız ve daha sonra da ham puanınızla toplayarak toplam puanı elde edeceksiniz. bu arada bi çok kişi de öss puanına bakarken yanlış yere bakıyor bizler en üst te yer alan öss ham puana bakacağız.aşağıdaki yere bakanlar yanlış yere bakıyorlar çünkü orasıda oöbp nın 0.3 ile carpılıp öss ham puanla toplanmış hali diğer bi deyişle alan dışı tercih yapılırken kullanılan yer. HERKESE BAŞARILARRRRRRRRR
kare_kedi

Mesaj gönderen kare_kedi »

ben agsl mezunları için 0,8'le çarpımın kaldırıldığını duymuştum... ama yanlışda olabilir tabi..
SANATÇININ EN BÜYÜK ESERİ YAŞADIĞI HAYATTIR...