niğde açıklanmadı mı daha

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
merve

niğde açıklanmadı mı daha

Mesaj gönderen merve »

niğdenin sitesinden müzik bölümüne ulaşamıyorum sitede sorun var sanırım sınav ile ilgili bilgisi olan varmı tarihler yada kurs tarihlerini bilen var mı?
gönüllerin açık oldu muhabbeti sefada sorunlarımızı halletmeye çalışalım
Kullanıcı avatarı
m.dağdeviren

Mesaj gönderen m.dağdeviren »

niğdenin sınavı da ağustosta olacak. niğde de sınavlarla ilgili bir kurs programı bulunmamaktadır. tarihler açıklanınca sadece sınava girebilirsiniz
ciwciw

Mesaj gönderen ciwciw »

ÖN KAYIT:7-18 AĞUSTOS
SINAV:21-?
BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAKMIŞ
kare_kedi

Mesaj gönderen kare_kedi »

pazartesi niğdede sınava girecek herkese başarılar dilerim..

heyecan bastı walla ilk sırada ben varım :D:D
SANATÇININ EN BÜYÜK ESERİ YAŞADIĞI HAYATTIR...
Kullanıcı avatarı
yorumsal

niğde müzik bölümü hakkında

Mesaj gönderen yorumsal »

niğde üniversitesi müzik bölümü içinde senelerce durdum.her devreye tanık oldum.şu bilince vardım.niğde üniversitesi kadar eğitimde yetersiz bi üniversite yer yüzünde olamaz.en son tercihiniz niğde üzerine olsun.aman uzak durun.müziği seviyorsanız.
Kullanıcı avatarı
exe_487

Mesaj gönderen exe_487 »

arkadaşın sözüne bir şekilde katılıyorum. sırf 'aman çocuğum bir yerlere gelsin bir şey olsun' diye düşünen velilerin o kadar boşuna harcadıkları eziyet ve çaba malesef günümüzün ılımlı türkiyesinde hala eksikliği olduğundan eleştiriyle bahsettiğimiz okula(okullara) yansımaktadır. bu sonuç sadece niğde üniversietsini karalamak değil eğitimdeki değişen ve hala değişme sürecini tamamlamamış bir sistem bozukluğunun sonucudur. bunun için ne yapabiliriz? diyecek olursanız şu anda bulunduğunuz mevkilerde kendi işinizi sıkı sıkıya tutunup hiç olmazsa sizden sonraki nesillere sağlam bir sistem getirmeye çalışmaktır.
HERKES OKULA