Sınavlarda haksızlık yapılıyormu...

Yeni başlık açmadan önce sorunuzla ilgili önceki mesajları gözden geçirin ya da önce arama yapın.
Kullanıcı avatarı
burju

Mesaj gönderen burju »

ya nedir bu torpil olayı ya?
herkes 1 tutturmuş gidiyor torpil torpil diye!
hadi diyelim torpil var 30 kişinin 30unuda mı torpille alacaklar! yapmayın gözünüzü seveyim ya!
belirli 1 seviyedeysen kendine güveniyorsan illaki 1 yer olur!
ne kadar uzattınız bu torpil olayını!
"Bütün mesele iyi ve büyük görünmek değil, Gerçekten iyi ve büyük olmaktır."
Kullanıcı avatarı
kontrpuan

Mesaj gönderen kontrpuan »

Malesef güzel ülkemde torpil olmadan işler yürümüyor. Bilmem açıklayıcı oldumu:) Mezun olduğum üniversitede torpille girdiklerini bizzat kendileri söyleyen arkadaşlarım vardı.
Kullanıcı avatarı
kontrpuan

Mesaj gönderen kontrpuan »

Torpille girenlerin sayısı en fazla 2-3 olur arkadaşlar fazla olmaz.
onder35
Misafir
Misafir

Mesaj gönderen onder35 »

Torpille Okul Kazanılabilir
Torpille Okulda bitirilebilir
hatta Torpille Sahneyede çıkılır

ama Torpille Alkışlanılmaz
En son onder35 tarafından 05 Ağu Pzr, 3:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
romanticviolins
İletişim:

Mesaj gönderen romanticviolins »

Valla bn emin olmadan konuşmam böyle konuları, ama bu torpil işi her yerde var ben bunu biliyorum. Zaten bu iş için komisyonun hepsini tanımana gerek yok! Komisyondaki en sözü geçen kişiyi tanıman bu iş için yeter. Ben bunu bilir bunu söylerim. İster inanın, ister inanmayın
Kullanıcı avatarı
ipek

...

Mesaj gönderen ipek »

BNCE ONEMLI OLAN BUTUN TORPILLILERIN ICINDEN SIYRILABILMEK...TORPIL OLSA DA BILEN ADAMI HICBIR SEY ENGELLEYEMEZZ :)
...kemannnnn...
Kullanıcı avatarı
aozpek
İletişim:

Re: ...

Mesaj gönderen aozpek »

ipek yazdı:BNCE ONEMLI OLAN BUTUN TORPILLILERIN ICINDEN SIYRILABILMEK...TORPIL OLSA DA BILEN ADAMI HICBIR SEY ENGELLEYEMEZZ :)
çok doğru söyledin kardeşim, Alkışlar İpek'e :) Yerim Torpili. Torpil sadece okula girmeyi geciktirir. Yetenekli insan eninde sonunda istediğini başarır. En iyi torpil yetenektir.
S.Ü. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı G.T.S.M. Bölümü / KONYA
rumbastika

Mesaj gönderen rumbastika »

torpil kız kovalayan fişek v.b şeyler yetenekli adama işlemez diye millet burda kıçını yırtıyo siz hala torpil varsa nasıl gireriz diyosunuz yaaa...Adam gibi çalıştıysan her türlü yere girersin arkadaş...Ben rumbastika herkese slmlar...
irfocan

Mesaj gönderen irfocan »

arkadaşım merhaba.öncelikle şunu bilmeni isterimki sen iyi olduğun sürece seni kimse eleyemez.yeterki sen iyi ol,yetenekli ol.bunların dışında her yerde torpil olduğu sölenir ama ben torpilim olmadan girdim ve normal lise mezunuyum.var da desek boş yokda desek boş sen çalışmana bak.
Kullanıcı avatarı
E.KAPUSUZ

Mesaj gönderen E.KAPUSUZ »

irfocan yazdı:arkadaşım merhaba.öncelikle şunu bilmeni isterimki sen iyi olduğun sürece seni kimse eleyemez.yeterki sen iyi ol,yetenekli ol.bunların dışında her yerde torpil olduğu sölenir ama ben torpilim olmadan girdim ve normal lise mezunuyum.var da desek boş yokda desek boş sen çalışmana bak.

AYNEN KATILIYORUM İRFAN HOCAM
ERDEM KAPUSUZ